Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Naujienos

 

 Integralios pagalbos paslaugų tinklo kūrimas ir plėtra Ignalinos rajone

skaityti daugiau...


Dūkšto globos namus rasite čia:

Dūkšto globos namų Dienos socialinės globos ir socialinės priežiūros centrą rasite čia:

LANKĖSI RAUDONOJO KRYŽIAUS ATSTOVAI

Paskelbta 2017.12.12

Gruodžio 11 dieną Dūkšto globos namuose viešėjo Vokietijos Kronshageno miesto "Raudonojo Kryžiaus" atstovai Klausas Peteris Hirschas ir Bernhardas Ruhlas bei svečiais besirūpinanti Raudonojo Kryžiaus Ignalinos skyriaus vadovė Irena Rapkauskienė, kurie kaip ir kasmet atvežė  humanitarinės paramos siuntą, kurioje buvo įvairiausių slaugos ir higienos priemonių bei kiekvienam  asmeniškai paruoštų dovanėlių. Mes labai džiaugiamės kai mus aplanko prieš šventes, jų atvykimas mums visada malonus, o parama tikrai svarbi ir reikalinga.

Dėkojame svečiams, kad jie taip palengvina senelių buitį ir  paruošia jiems asmenines dovanėles.

Skaityti daugiau »

Rėmėjų iš Vokietijos apsilankymas

Paskelbta 2017.04.19

Šių metų balandžio 19 dieną mūsų globos namus aplankė jau seniai mus remiantys Vokietijos Biureno miesto maltiečiai. Rėmėjai parūpino slaugos ir  techninės pagalbos priemonių globos namų gyventojams.  Dėkojame Mūsų nepamirštantiems rėmėjams. 

Skaityti daugiau »

LANKĖSI VOKIETIJOS RAUDONOJO KRYŽIAUS ATSTOVAI

Paskelbta 2017.01.13

        Š.m. gruodžio 6 d. Dūkšto globos namus aplankė Vokietijos Raudonojo Kryžiaus atstovai iš Kronhageno (Vokietijos) ir atvežė humanitarinės paramos seneliams.

        Nuoširdžiai dėkojame Raudonojo Kryžiaus organizacijai už paramą, rūpestį ir pagalbą Dūkšto globos namų seneliams ir darbuotojams.

Skaityti daugiau »

Dūkšto globos namus lankė Dūkšto dainų ansamblio narės

Paskelbta 2016.02.5

Penktadienio popietę Dūkšto globos namuose lankėsi Dūkšto dainų ansamblio narės. Moterys globos namų gyventojams dovanojo popietę, kurioje skambėjo dainos ne tik lietuvių, bet ir lenkų, rusų kalbomis. Klausytojai neliko abejingi, jie dainavo kartu. Visiems buvo smagu ir linksma, renginyje netrūko šventinės nuotaikos.

Skaityti daugiau »

Šventės neskuba pasitraukti

Paskelbta 2016.01.20

Sausio 20 -osios popietę Dūkšto globos namuose aidėjo jaunatviški balsai. Šių namų gyventojus, darbuotojus aplankė, dar su Naujaisiais metais sveikino, jaunimas iš N. Daugėliškio vaikų globos namų. Visiems patiko parodytas dėmesys – globos namų gyventojai žiūrėjo jiems dovanotą spektaklį, klausėsi eilėraščių, stebėjo šokio ritme besisukantį jaunimą, o vėliau kalbinti, prisipažino – džiaugėsi širdis.

Skaityti daugiau »

Šventiškos akimirkos

Paskelbta 2015.07.7

Spalvų, šventiško džiaugsmo akimirkų, jaunatviško šurmulio įneša į globos namus savo skambiomis dainomis, nuoširdžiu žodžiu mūsų nuolatiniai švenčių dalyviai: Dūkšto seniūnas V. Kazėnas, Kultūros centro darbuotoja D. Urbonienė, mūsų mažieji kaimynai-darželinukai bei vidurinės mokyklos mokiniai.

Skaityti daugiau »

Ignalinos rajono saviveiklininkai

Paskelbta 2015.05.7

Kad mūsų dienos nebūtų tokios pilkos, nuobodžios, vienodos mus aplanko ir džiugių akimirkų suteikia Ignalinos rajono saviveiklininkai. Šį kartą puikų koncertą padovanojo Strigailiškio kapela. Klausėmės nuostabių dainų, kartu dainavome, šokome. Pasimiršo kasdieniai rūpesčiai, bėdos, ligos... Ačiū, kad nepamirštate.

Skaityti daugiau »

Svečiuose Didžiasalio laikinis Globos centro vaikučiai

Paskelbta 2015.04.16

Kaip gera… kaip gera, kai mus prisimena. Šį kartą mus aplankė vaikai iš Didžiasalio, savo klegesiu užkrėsdami globos namų gyventojus bei darbuotojus. Vaikai mums dovanojo gražų spektaklį, dainavo dainas, kiekvienas vaikas norėjo parodyti , ką moka. Puiki nuotaika sklandė visą popietę. Juk ne kasdien sulaukiame dėmesio iš mažesnių, jaunesnių už mus. Vaikai išradingi bei darbštūs. Savo sukurtus drugelius jie dovanojo seneliams, bei įstaigos darbuotojams. Visiems buvo smagu ir prie vaišių stalo. Ačiū vaikučiams, jų vadovėms už puikias popietės akimirkas.

Skaityti daugiau »