Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Naujienos

 

 Integralios pagalbos paslaugų tinklo kūrimas ir plėtra Ignalinos rajone

skaityti daugiau...


Dūkšto globos namus rasite čia:

Dūkšto globos namų Dienos socialinės globos ir socialinės priežiūros centrą rasite čia:

Kviečiame visus norinčius į nemokamas sveikatingumo mankštas 

Mankštos pradedantiesiems, pažengusiems ir visiems, norintiems atsikratyti antsvorio, įtampos (gyvenantiems protiškai ir emociškai įtemptą kasdieninį gyvenimą), norintiems sustiprinti savo kūną, trokštantiems atgauti pasitikėjimą savimi bei išlaikyti harmoniją savo gyvenime.

Laikas: Mankštos vyks kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį 14.00 val. Dienos centre, Ligoninės g. 13, Ignalina.

 Užsiėmimus veda: Visuomenės sveikatos biuro darbuotoja

 

Detalesnė informacija apie užsiėmimus:

Ignalinos r. sav. visuomenės sveikatos biuras

tel. (8 386) 52338.

Užsiėmimai nemokami

Sveikatingumo mankštos

Paskelbta 2016.06.8

Būti sveiku, energingu, veikliu – tokiu būti norime kiekvienas.Todėl Dūkšto globos namų Dienos socialinės globos ir socialinės priežiūros centras bendradarbiaudamas su Ignalinos Visuomenės sveikatos biuru šį pavasarį Centro lankytojus sukvietė į sveikatingumo mankštas.

Skaityti daugiau »

Dvidešimtmetės Aušrinės ir amžinai jauno Gintauto dainos ignaliniečiams

Paskelbta 2016.02.12

Lina RAGINYTĖ

Laikraščio „Mūsų Ignalina“ korespondentė

 

Muzikinės popietės metu galvoje vis sukosi mintis apie gyvenimo kontrastus. Be jų mes neįvertintume daugelio dalykų. Kad galėtume pakilti, mums kažkodėl būtinai reikia nusiristi į patį dugną... Kad suprastume, kokia laimė būti sveikam, turime būtinai susirgti. Būtent dėl tų kontrastų mes gauname galimybę tobulėti, augti ir keistis. Taip besvarstydama padariau išvadą: kokia laiminga esu aš ir kokie laimingi yra šioje salėje esantys kiti... Jie vienaip, aš kitaip, bet visi kartu mes esame gavę gyvenimo dovaną – galimybę tobulėti ir keistis. Ir tepadeda Dievas tiems, kurie per gyvenimą eina lygiai vienodai tiesa linija: be vargo, be kančios, be ligų, be fizinio ir dvasinio skausmo..., nes jie – nei laimingi, nei nelaimingi, užėmę poziciją „neutral“ be jokio polėkio plūduriuoja gyvenimo vandenyne.

Skaityti daugiau »

Dūkšto globos namų Dienos socialinės globos ir socialinės priežiūros centro Atidarymas

Paskelbta 2015.01.30

 Sausio 30 d. Ignalinoje oficialiai atidarytas Dūkšto globos namų Dienos socialinės globos ir socialinės priežiūros centras. Jaukios ir erdvios naujosios įstaigos patalpos  pritaikytos suaugusiems asmenims su negalia ir pagyvenusiems žmonėms, padedant jiems siekti pilnaverčio gyvenimo. Centro darbuotojai  teiks dienos socialinės ir lankomosios priežiūros, dienos ir trumpalaikės socialinės globos paslaugas.

Skaityti daugiau »