Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Naujienos

 

 Integralios pagalbos paslaugų tinklo kūrimas ir plėtra Ignalinos rajone

skaityti daugiau...


Dūkšto globos namus rasite čia:

Dūkšto globos namų Dienos socialinės globos ir socialinės priežiūros centrą rasite čia:

Aplankė maltiečiai.

Publikuota 2016-03-31

Dūkšto globos namuose lankėsi Vokietijos Biureno miesto maltiečiai Frankas Jansensas ir Sebastianas Feldmanas. Susitikimo metu svečiai padovanojo vaikštynę su ratukais, domėjosi globos namų gyvenimo realijomis bei teiravosi, kokių slaugos priemonių šiuo metu labiausia reikia globos namų gyventojams.

Lankėsi Vokietijos Raudonojo Kryžiaus atstovai.

Publikuota 2015-12-09

2015 m. gruodžio 9 dieną Dūkšto globos namuose lankėsi gyventojais besirūpinantys, Vokietijos Raudonojo Kryžiaus organizacijos atstovai. Svečiai atvežė humanitarinės paramos siuntą, kurioje buvo įvairiausių slaugos ir higienos priemonių, drabužių. Kiekvienam globos namų gyventojui rėmėjai atvežė individualias kalėdines dovanėles, kurias suruošė labdaros akcijoje dalyvavę moksleiviai.

Skaityti daugiau »

Svečiai iš Švedijos.

Publikuota 2015-09-01

Rugsėjo 1-ąją Didžiasalio vaikų globos ir socialinės paramos šeimai centre bei Naujojo Daugėliškio vaikų globos namuose lankėsi  savanoriai rėmėjai iš Švedijos.Tai nuolatiniai rėmėjai, jau daug metų su dovanomis  atvykstantys į Ignaliną ir  lankantys minėtas įstaigas ir rajono šeimas. Šį kartą jie viešėjo keliose daugiavaikėse šeimose   Ignalinoje ir Dūkšte. Svečiai negailėjo  dėmesio, gražių palinkėjimų,  įvairių vaišių  bei dovanų  ir Dūkšto  globos namų gyventojams.   Tariame nuoširdų  ačiū už rūpestį ir dėmesingumą

Skaityti daugiau »

Vėl sutikome svečius iš Vokietijos, Kronshageno miesto.

Publikuota 2011-12-08

Vėl sutikome svečius iš Vokietijos, Kronshageno miesto. Tai mūsų draugai, Raudonojo Kryžiaus atstovai atvyko su labdaringa misija. Prie arbatos puodelio pasidalinome savo džiaugsmais bei rūpesčiais. Kiekvienam globos namų gyventojui jie įteikė asmeniškai jiems paruoštas kalėdines dovanas. Gera žinoti, jog yra neabejingų žmonių, kuriems rūpime. Ačiū jiems.

Skaityti daugiau »

Globos namuose su neoficialiu vizitu lankėsi svečiai iš Švedijos.

Publikuota 2011-08-25

Globos namuose su neoficialiu vizitu lankėsi svečiai iš Švedijos. Tai Elvy Zakariasson ir Tommi Almroth šeima. Kiekvienais metais su labdara jie aplanko daugiavaikes šeimas. Mielai užsuka ir į globos namus. Ir šį kartą jie neaplenkė mūsų. Prie arbatėlės pasidalinom džiaugsmais ir rūpesčiais, kalbėjomės mums aktualiomis temomis. 

Skaityti daugiau »

Su labdaringa misija mus vėl aplankė Raudonojo Kryžiaus atstovai iš Vokietijos.

Publikuota 2011-05-19

Su labdaringa misija mus vėl aplankė Raudonojo Kryžiaus atstovai iš Vokietijos, Kronshageno miesto. Kaip visuomet, šiltas bendravimas, jaukus pasisėdėjimas prie arbatos puodelio. Svečiai padovanojo įvairių higienos priemonių, drabužių, naujas sėdynes į mūsų mikroautobusą. Dabar mūsų kelionės taps saugesnės, ir mes jų tikrai daugiau turėsime.

Skaityti daugiau »

Baltarusijos Voronovo ir Gardino rajonų vykdomųjų komitetų socialinės srities darbuotojai ir vadovai lankėsi Dūkšto globos namuose.

Publikuota 2011-03-10

Baltarusijos Voronovo ir Gardino rajonų vykdomųjų komitetų socialinės srities darbuotojai ir vadovai lankėsi Dūkšto globos namuose. Svečiai domėjosi įvairiais klausimais, teikiamomis socialinėmis paslaugomis mūsų įstaigoje, aktyviai dalyvavo diskusijoje, dalijosi savo patirtimi.

Skaityti daugiau »

Gera žinoti, kad rūpime.

 

Publikuota 2011-01-13

Vėl pavasaris. Bėga laikas nenumaldomai greitai. Tik neseniai sukomės Užgavėnių šėlsme, o štai jau ir Velykos, Atvelykio šventės. Su bundančia gamta bundame ir mes po žiemos sąstingio.

Skaityti daugiau »

Raudonojo Kryžiaus atstovų grupė iš Vokietijos.

Publikuota 2010-12-08

2010 m. gruodžio 7-9 dienomis rajone lankėsi Raudonojo Kryžiaus atstovų grupė iš Vokietijos Kronshageno miesto. Svečiai atvežė humanitarinės paramos siuntą, kuri perduota Raudonojo Kryžiaus Ignalinos skyriui, globos įstaigoms, poliklinikai. Svečiai neaplenkė ir mūsų globos namų. Aplankė senelius, perdavė atvežtus daiktus- tai drabužiai, higienos priemonės, „saldžios dovanėlės". Šiltas, nuoširdus bendravimas gerai nuteikė artėjančių švenčių laukimui.

Skaityti daugiau